Hakkımızda

Selay Düğün Salonu

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir İçerenköy’de bulunan Düğün & Davet salonumuzda yemekli, kokteyl ikramlı organizasyonlarınızda gelecek olan konuklarınızı gönül rahatlığı ile misafir edebileceksiniz. Salon Selay kaliteli hizmet anlayışı, modern dekoru, ferah ve müstakil konumu ile benzersiz bir eğlence ve davet mekânıdır.

Salonumuz 750 m2 kullanım alanına sahip, davet ve organizasyon için inşa edilmiş müstakil bir yapıdır. Kolonsuz olarak tasarlanmış olması sebebiyle davet sahiplerimizin ve misafirlerimizin özel günlerinde bekledikleri rahatlığı ve ferahlığı bulabilecekleri İstanbul Anadolu Yakası'nın en şık düğün mekanlarından biridir.

Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için gerek kendi araçları gerekse toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilecekleri bir noktada yer almaktadır.

Düğün Salonu konseptinden uzak, yenilikçi yapısı ve modern dekorasyonu ile birçok mekâna ilham kaynağı olan salonumuz, hayata geçirdiği uygulamalarıyla her zaman beğenilmiş ve siz misafirlerimizin takdirini kazanmıştır.

Özel günlerinizi özel kılmak için sizin yerinize tüm detayları düşünerek yemekli, yemeksiz ve kokteyl ikramlarımızla her tür organizasyona ev sahipliği yapmaktayız.