Düğün Organizasyon

Düğün Organizasyon

Evlilik yolunda son aşamaya geldiniz. Belki biraz zahmetli ama bir o kadar da heyecanlı bir düğün merasimi, İstanbul Anadolu Yakasının en kaliteli düğün mekanlarından biri olan Salon Selay’da sizi bekliyor.

Hayat arkadaşınızla yollarınızı birleştireceğiniz bu en özel gününüzde gözden kaçırmamanız gereken detaylar olacaktır. Ancak Salon Selay Davet & Organizasyon’un görev bildiği en önemli konulardan biri de hayallerinizi süsleyen düğününüzün tüm ayrıntıları ile ilgilenerek siz davet sahipleri üzerindeki yükü hafifletmektedir.

Selay Davet & Organizasyon mekân süslemeleri, profesyonel fotoğraf ve Jimmy Jib ile video çekimi, davetlilerin karşılanması, lazer gösterileri, nikâh işlemleri, ikram seçenekleri, müzik ve sanatçıların seçimine kadar aklınıza gelebilecek her türlü detayı sizler için, sizin beğenilerinizi esas alarak tespit ediyor ve uyguluyor. Salonumuzun eşsiz ihtişamını, konfor ve kaliteyle birleştirip görkemli bir gecede size ve değerli konuklarınıza sunuyoruz.

Misafirlerinizin başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel ekibimizce karşılarken, Selay Davet & Organizasyon ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız. Mükemmel dekore edilmiş salonumuzda keyif içinde yapacağınız düğününüzde ise, yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca siz davet sahipleri için parıldadığını hissedecek ve Selay konforunu konuklarınızla birlikte tecrübe edeceksiniz.

Selay Davet & Organizasyon tüm bu konfor ve sunduğu eşsiz atmosferle 50 kişilik özel toplantılardan 600 kişilik büyük organizasyonlara kadar, her türlü etkinliğinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.