Hakkımızda

Selay Düğün Salonu Davet & Organizasyon

1994 yılında kurduğumuz Çilingir Düğün Salonu adıyla sektöre merhaba diyen firmamız düğün, nikah, nişan, sünnet, kına gecesi gibi tüm özel davetler ve tüm kurumsal toplantı organizasyonlarını yenilikçi, modern ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde müşteri ilişkilerini de ilk sırada tutarak gerçekleştirmiştir.

2000’li yılların başında yoluna Selay Davet & Organizasyon adıyla devam etme kararı alan firmamız çalışma prensipleri, değerleri, deneyimleri, yaratıcı ve uzman ekibi ile, İstanbul’un en iyi organizasyon firmalarından biri olmak, standart düğün salonu çıtasını yükseltmek ve düğün salonu rolünü büyütmek adına vizyonunu her zaman geniş tutmuştur.

Şirketimiz sizlerden gördüğü ilgi ve teveccüh ile 2015 yılında Kocaeli ilimizin Gebze ilçesinde Lamec Business Hotel’i faaliyete sokmuş, aynı çatı altında misafirlerine hem konaklama hem de Çilingir Düğün Davet Balo Salonu adıyla düğün & davet konseptinde hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız müşterilerine ilkeleri doğrultusunda katma değerli çözümler üreterek, gelenek görenekleri ile kültürünü kaybetmeden, kaliteli davet ve organizasyonlar sunmayı hedeflemektedir. Misyonumuzu şekillendirmede bize yol gösteren değerler; etik kurallara bağlılık, profesyonel çalışanlar, müşteri memnuniyeti, yenilikçi kararlar ile iş ve ürün kalitesini arttırmak olmuştur.